O autorke

Som mama, manželka a tvorivá duša, ktorá s nadšením vedie svoj kreatívny „biznis“ a považuje to za úžasné životné dobrodružstvo.

Maľujem nežné portrétiky, ktoré znovu-prebúdzajú to večné, čisté dievčatko v nás.

Tvorím pod značkou Pupa Art. Pupa znamená bábika. Teší ma tvoriť maľované bábiky, bytôstky s úprimnými očami a nežným srdcom. Tie nádherné chvíľky, keď privádzam k životu milú čarovnú osôbku s jej vlastným svetom ma nabíjajú nesmiernou radosťou a energiou.

Rada by som dala z tej radosti i vám.

Pupa Art - foto

 

V Pupa Art e-shope nájdete moju maľovanú tvorbu, autorskú bižutériu, milé doplnky a drobné darčeky pre krásne dievčatá a ženy. Všetky vecičky sú vyrábané na objednávku, ručne a s láskou. Všetky používané motívy sú výsledky vlastnej autorskej práce.

 

Už niekoľko rokov úspešne predávam moje výrobky na iných handmade portáloch. Množstvo predaných kusov, 100% spokojnosť zákazníčok a záplava ďakovných e-mailov je pre mňa veľkou vzpruhou a dôvodom, prečo nikdy neustanem v mojej tvorbe a v poskytovaní dokonalého zákazníckeho servisu milým zákazníčkam.

To čo robím nie je obchod, je to životný štýl prinášajúci pozitívnu energiu, spomienky na čisté detstvo a pocit vzájomnej radosti a šťastia.

Hodnotenia mojich milých zákazníčok si môžete pozrieť TU

Cítim sa poctená, že som na oboch týchto handmade portáloch dostala priestor pre rozhovor o mojom tvorení, živote a tak :) … Ak si chcete tieto rozprávania prečítať, nájdete ich uverejnené aj tu na mojom blogu: rozhovor zo sashe.sk O dievčatkách, Zlatke a o tom, že každá z nás je tak trochu Pupa“  a rozhovor na fler.cz „Žiť a tvoriť sa musí od srdca, úprimne.“

Pupa Art má za sebou aj svoju prvú (z mojej strany veľmi amatérsku, úprimnú a neformálnu) prezentáciu pred kamerou.  Na pozvanie sashe.sk a televízie MeToo sme sa rozprávali na tému Mamy z prvej strany – ako sa kreatívne podniká s 3 či 4 deťmi. Ja mám tri detičky a v štúdiu bola s nami aj mama a majiteľka kreatívnej značky Lovely Little Something!, ktorá má detičky štyri. A zistili sme, že to máme doma veľmi podobné. :)

Reláciu moderovala spolu so Sašou Šmidákovou zo sashe.sk aj Kristy Farkašová – Koláčová, pre ktorú som na prianie maľovala moju Ryšavku so šibalským pohľadom. 

 

 

 

 

Ak chcete dostávať zdarma pozitívne správy + novinky od Pupa Art, pridajte sa k nám. 

Krásny deň praje večne snívajúca Zlatica Hlaváčová – PupaArt.

 

Pridajte komentár

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: